Březen 2010

Drb ~ Březen 2010

27. března 2010 v 15:14 DRBY !
"Vítejte u třetího čísla nejpopulárnějšího třídního časopisu DRBY 2010! O čem se dnes dozvíte?
DRBY 2010! oslavují obrovský úspěch... máme již třicet čtenářů a naše noviny se začnou tisknout a budou vyvěšené na třídním webu Bubák SGO.
Máme tady novou rubriku Paparazzi (nikdy nevíte kdo vás fotí), rozhovor s Martinem Podhorou o Kristýně Chalupové, Anetě Kňávové a dalmatinech.
Jako vždy, páreček měsíce (vybíral Adam), blbce na konec, několik drsných story, stalo se a megadrb! A taky dva další případy Adama Faldyny, tentokrát o Patrikovi a Lukášovi.
Hezké čtení!"

STAHUJ - CLICK

Drb ~ Únor 2010

27. března 2010 v 15:12 DRBY !
ÚNOR
"Dostává se Vám do rukou dlouho očekávané druhé únorové časopisu DRBY 2010!
O čem se dnes dozvíte?
Především je tady novinka MEGADRB!, ve které zjistíme DRB o jednom člověku, který určí, o kom zjistíme drb v příštím čísle.
Taky je zde nová rubrika "Blbec na konec", ve které najdete podle naší odborné poroty největšího blbce pro měsíc únor!
A také je zde rozhovor s Ježíškem... a taky Vyznavač Magie a Loupež neznámého "E", druhý a třetí případ Adama Faldyny. Doporučujeme přečíst od začátku až do konce, kde najdete opravdu DRSNÝ MEGADRB!
Hezké čtení"

Drb měsíce Únor - CLICK

Drb ~ Leden 2010

27. března 2010 v 15:08 DRBY !
LEDEN
.."Přichází premiérové číslo Drbů2010!, které bude pojednávat o mnohých tématech.
Najdete rubriku "Pár měsíce", který určil tým odborníků.
Novinkou je "30 případůAdama Faldyny", která napodobuje "30 případůmajora Zemana," takže se můžete těšit na krátkou komediální detektivku (od příštího měsíce na dvě!). A taky Mikulášovskounadílku humoru, a dvě pořádně drsné story!"...

a SPOUSTU DALŠÍHO v drbech měsíce Leden! Stahuj - CLICK

Drb ~ Prosinec 2009

27. března 2010 v 15:04 DRBY !
........Nacházelo se mnoho nových "lovečků", ale aspoňpodle mého, je tím nejvíc "big" druhá šance v podání v podání Matouše a Kači. Vše začalo pouhými nabalovacími psaníčky v hodiněOV (viz. níže). Mates vytasil své staré triky a tak Kaču sbalil. Údernými dotazy jsem se sanžil na Kaču "doléhat", aby vše řekla. Odpovědi typu: časem atd. jsem nebral, jelikožse mi, jako starému drbaři, dostalo do rukou psaní, které mezi nimi probíhalo. Originál je stále schovaný a kopie ukryté. Ale pozor! Nedávejme tento případ za vinu Matysi! Mnoho toho má na kontěi Kača, které vlastní milostný život pomalu pestřejší, nežMates! A kdybyste nevěděli, jak vyroste, tak bude moc hezkej kluk! (Kač). Jestli chcete vědět víc, dočkáte se románu od Matěje Musila!....

A mnoho dalšího se dozvíte v DRBU měsíce Prosinec. Stahujte tady - CLICK