A jak se množí hadi?

11. září 2012 v 20:48 | Liss |  ŠKOLNÍ PERLIČKY
Bylo mi řečeno, že mám psát co nejčastěji, a tohle se mi zdá jako docela fajn historka na to, aby byla zapomenuta. Je to trochu kratší a není to tak dokonalé jako obvykle, ale aspoň něco.

Nejprve ty nutné podrobnosti, bez kterých by to nebylo ono.
Polovina třídy měla výtvarku. kromě poučení o zacházení s elektřinou a rozebrání si referátů jsme se dostali i ke kreslení (hustě!). Hráli jsme si na pravěké lidi, měli jsme malovat jakoby stěnu jeskyně. Tykev kreslila jak lovci loví krávu, která mám mládě. Říkala jsem jí, že je to smutné, a ona prohlásila, že někdo, kdo obdivuje Voldemorta nemůže o tomhle říct, že je to smutné, a to se stalo námětem k naší pozdější konverzaci.
Banda několika výrostků z naší třídy trávila volnou hodinu u skříněk a řešili jsme spousty důležitých věcí, když přišlo nějaké hluché místo a tak jsem se zmínila o Tykvině obrázku. Čumil se zeptal, jestli mám Voldemorta ráda, protože nemá nos. Řekla jsem mu, že je to ošklivé. A nějak se začalo řešit, jestli neměl uši a tak. Amor položil dotaz, jestli Voldemort měl to... (Však vy víte.) Řekla jsem mu, že se to nijak neřešilo, ale že bylo popsáno, že vypadal jako had a že hadi "to" mají. Kdosi, kdo neposlouchal, se zeptal: "Hadi mají nos?"
Potom se začalo řešit, jak se rozmnožují hadi. Už si to přesně nepamatuju, ale nakonec se došlo k tomu, že se možná rozmnožují pohledem. "Ježiš, to by bylo dětí!" "Představte si třeba Pavlíčkovou!" "Fuj, to bych šla na potrat." "hej, Tykev a co teprve školník!"
Už nevím proč, ale řekla jsem: "A pak se na tebe podívá had a narodí se ti Voldemort."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama