O stravovacích návycích

15. září 2012 v 14:56 | Liss |  ŠKOLNÍ PERLIČKY
Zjišťuju, že námětů na články je spousta. I když nejsem zastánkyní šMuCqÍQ blogísků, kde je zvykem zveřejňovat články kratší než práva studentů naší školy, a bytostně se těmto článkům bráním, tohle se prostě nedá ignorovat.

Byl pátek a my jsme měli jít na oběd. Jelikož jsme celá třída propadli (to řekla jedna nejmenovaná studentka z 2.AF) a jsme na Pasteurce navíc, máme bezvadně rozepsané fázování. Ale nikoho z nás samozřejmě nezajímá nějaý kus papíru, na kterém je napsané, že se nejprve napapají jejich lordstva primáni a pak teprve bude bandě zvířátek z 5.A8 laskavě povolen vstup do jídelny. Samozřejmě jsme se začali cpát dovnitř, z čehož vznikla obvyklá tlačenice před jídelnou, které se ani při té nejvyšší míře fantazie nebo opilosti nedá říkat řada (výjimkou je samozřejmě možnost, že jste se ožrali metanolem, pokud máte zrakové potíže, tak je všechno v pořádku a bude vám uděleno speciální povolení k tomu, abyste ten dav považovali za řadu.) Nějakou dobu jsme se pošťuchovali a mlátili, takže náš chumel se pohyboval a byl velice živý. nějaká učitelka se to přede dveřmi snažila usměrnit, ale moc se jí to nedařilo. Najednou se ozvala věta, která je u nás velice častá, i když z ní jikdo pořádně nechápe. "Ťeď jdou holky, kluci tady počkají." drazí spolužáci začali protestovat, ale k ničemu jim to nebylo, takže jsem se z konce řady dostala až do půlky (není myslitelné, že bych někdy nebyla poslední.)
Poklidně si tak existujeme a na obědě byla třídní a Bednářová (a asi ještě někdo, ale ti jsou pro moje vyprávění nepodstatní, prostě tam byli nějací lidé ixypsilon.). Bednářová zrovna odcházela a loučila se s třídní.
"tak ahoj," řekla a chystala se k odchodu. Nevím, kdo s tím začal a jak na to kluci přišli, ale najednou se za mnou ozvalo sborové: "AHOJ!" Jestli je tohle normální, tak budu maturovat ze ZSV...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krtek Krtek | 15. září 2012 v 15:09 | Reagovat

Nenapsalas že ta učitelka byla rasistka :-D

2 Liss Liss | Web | 25. září 2012 v 14:41 | Reagovat

převelice se omlouvám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama